Zinedine Zidane
fot. www.realmadrid.com

Szkoleniowiec Realu Madryt, Zinedine Zidane ocenił sobotni mecz swojej drużyny z Villarrealem. Poniżej zapis z pomeczowej konferencji prasowej francuskiego trenera Los Blancos.

Zidane o meczu z Villarrealem: – Zasłużyliśmy dziś na znacznie więcej, patrząc na to, jak zagraliśmy w tym meczu, zwłaszcza w pierwszej połowie. Jestem zdenerwowany, patrząc na wysiłek włożony przez moich piłkarzy. Straciliśmy dwa punkty. Jednocześnie muszę pogratulować moim zawodnikom, którzy spisali się dobrze i kontrolowali grę. Przykro nam, że zremisowaliśmy, ale takie rzeczy dzieją się w piłce nożnej. Dzisiaj była możliwość dorzucenia do naszego konta trzech punktów, więc szkoda.

Zidane o zmianie Mariano: – Dawno nie grał i pod koniec meczu był wyczerpany.

Zidane o Hazardzie: – Jest z nami, grał. Prawdą jest też, że nie grał przez długi czas i w takich sytuacjach trzeba dobrze zarządzać minutami. Na szczęście jest z nami i wszystko jest w porządku.

Zidane o Isco: – Jest zawodnikiem Realu Madryt, zostaje tutaj i nie ma o czym dyskutować. Nie będziemy rozmawiać o tym, co dzieje się wewnątrz drużyny, bo to zostaje w drużynie.

Źródło: www.realmadrid.com