Zidane Zidane
fot. www.realmadrid.com

Szkoleniowiec Realu Madryt, Zinedine Zidane wziął udział w konferencji prasowej przed meczem z Huescą. Poniżej zapis z konferencji prasowej trenera Los Blancos.

– Huesca jest niebezpiecznym rywalem. W Hiszpanii nie ma słabych drużyn. Musimy dać z siebie wszystko na boisku, ponieważ mamy przed sobą konkurencyjnego i silnego rywala. To sprawia, że La Liga jest niezwykle ciekawa. Ten mecz jest dla nas jak finał i mamy to w naszych głowach. To trzy bardzo ważne punkty, które chcemy zdobyć.

– Finał, który mamy jest jutro. Nie ma co myśleć o wtorkowym meczu. Musimy myśleć o codzienności i tym co robimy dzisiaj i jutro. Gracze są tego świadomi.

– Eden Hazard czuje się dobrze i jesteśmy szczęśliwi z tego powodu. Trenuje dobrze każdego dnia. Kiedy ktoś jest kontuzjowany i nie może być na boisku z kolegami z drużyny, jest to bardzo skomplikowane. Zawodnicy chcą być na boisku i dobrze się bawić. Teraz u Edena jest wszystko w porządku, ale są, którzy są poza zespołem i mają trudności. Mam nadzieję, że wkrótce wszyscy będziemy razem.

– Mamy wiele gier przed sobą i pomysł jest taki, aby był z nami Hazard. Zobaczymy, jak sobie z tym poradzimy. Kluczowe jest, abyśmy byli dobrze przygotowani, ponieważ jest wiele gier i minut do rozegrania.

Źródło: www.realmadrid.com