Zinedine Zidane
fot. www.realmadrid.com

Szkoleniowiec Realu Madryt, Zinedine Zidane pojawił się na konferencji prasowej przed meczem z Deportivo Alaves. Poniżej zapis wypowiedzi francuskiego opiekuna Los Blancos.

– Mamy 24 piłkarzy, którzy mogą grać i to jest dobre dla drużyny. W najbliższych tygodniach będziemy potrzebować wszystkich. Przeciwko Interowi pokazaliśmy solidność i było to spotkanie, w którym graliśmy bardzo dobrze. Chcemy powtórzyć w meczu z Deportivo Alaves to, co zrobiliśmy jako zespół w Mediolanie.

– Liga jest dla nas bardzo ważna, dlatego sobotnie spotkanie traktujemy jak finał. Wiemy, że Alaves to zespół, który będzie nam bardzo mocno utrudniał zadanie, ale wierzę, że poradzimy sobie dobrze.

– Myślę, że problem ze stabilizacją naszej formy nie polega na nastawieniu ani na chęci, ponieważ zawsze chcemy osiągnąć maksimum. Jeśli jesteśmy spójni i jesteśmy skoncentrowani, bardzo trudno jest z nami wygrać. Regularność w piłce nożnej jest bardzo ważna i nad tym pracujemy: koncentracja i to, co możemy zrobić na boisku.

Źródło: www.realmadrid.com