Zinedine Zidane
fot. www.realmadrid.com

Trener Realu Madryt, Zinedine Zidane podczas konferencji prasowej po meczu z Deportivo Alaves był zaniepokojony brakiem regularności wśród swoich podopiecznych. Po wygranej z Interem Mediolan w rozgrywkach Ligi Mistrzów, Królewscy zagrali bardzo słabe spotkanie w La Liga, przegrywając z Deportivo Alaves 1:2.

– Nie mam żadnego wyjaśnienia tego, co stało się dziś wieczorem. Przeplatamy dobre spotkania meczami takimi jak dzisiaj. Straciliśmy bramkę już w 3. minucie, ale mieliśmy dużo czasu na to, aby wrócić do gry.

– Trzy dni temu zagraliśmy dobry mecz w Mediolanie, a teraz rozegraliśmy tak słaby meczu siebie. To trudne, ale taka jest nasza dzisiejsza rzeczywistość. Będziemy dalej pracować, aby to zmienić. Nie mamy regularności w naszych grach i naszych wynikach.

– W tej chwili mamy jeden problem: Regularność. Mieliśmy wiele problemów z kontuzjami. Nie będziemy szukać wymówek, ale taka jest rzeczywistość. Mam nadzieję że kiedy kontuzjowani wrócą do zdrowia, nasza dynamika zmieni się.

Szkoleniowiec Realu Madryt, wypowiedział się także na temat Edena Hazarda, który musiał opuścić boisko już w 28. minucie meczu.

– Mam nadzieję, że nie jest to uraz mięśniowy, tylko stłuczenie – powiedział Zidane.

Źródło: www.realmadrid.com