Vinicius Junior
fot. www.realmadrid.com

Skrzydłowy Realu Madryt, Vinicius Junior w rozmowie z RMTV opowiedział o swoich relacjach z Karimem Benzemą oraz dotychczasowej karierze w ekipie Królewskich.

– Karim Benzema jest moim idolem i to dla mnie zaszczyt grać razem z nim. Zawsze rozmawiamy o tym, co mogę poprawić, a także o tym, jak on może mi pomóc – powiedział Vinicius na łamach RMTV.

Kiedy przyjechałem do Realu Madryt, Karim nie znał mnie, ale od zaczął mi pomagać. Pomógł, a teraz nadal to robi, mówi mi, żebym był spokojny i pomaga mi podejmować najlepsze decyzje.

To marzenie wielu graczy, aby grać z Karimem i wszystkimi graczami, którzy tu są. Wykorzystuję wszystkie chwile spędzone ze wszystkimi i dużo słucham, ponieważ mi pomagają. Wiedzą, że dużo słucham i uczę się z nimi.

– Przyjechałem tutaj w wieku 18 lat, a wcześniej grałem tylko w Brazylii, więc wszystko było dla mnie nowe. Uczyłem się i nadal to robię, aby pomóc Realowi.

– Jestem bardzo zadowolony z mojej chwili w tym zespole i samej drużyny. Musimy kontynuować to co rozpoczęliśmy, poprawiając rzeczy, których nie robiliśmy wcześniej.

Źródło: www.realmadrid.com