Pipi
fot. www.realmadrid.com

Takuhiro Nakai znany jako Pipi został powołany do pierwszej drużyny Realu Madryt przez trenera Zinedine Zidane’a. Obok Takefusa Kubo środkowy pomocnik jest drugim utalentowanym Japończykiem, który ma podpisany kontrakt z klubem z Estadio Santiago Bernabeu.

W poniedziałek Nakai po raz pierwszy trenował z pierwszą drużyną Los Blancos. Środkowy pomocnik gra w Madrycie odkąd skończył dziewięć lat. Podobieństwa do Kubo są oczywiste. Po dobrym sezonie w RCD Mallorca, 19-letni skrzydłowy będzie teraz grał przez rok w Villarreal, a następnie trafi do pierwszego zespołu Los Blancos. Pipi może podążyć podobnymi śladami.

Podobnie jak Kubo, Pipi imponuje szybkością reakcji i zwinnością. Dodatkowo Nakai ma dobrą kontrolę nad piłką i nawet pod wysokim pressingiem trudno mu ją odebrać. Fizycznie 16-latek wciąż ma wiele do poprawy, ale to naturalne biorąc pod uwagę jego wiek.

Pipi powinien być ostrożnie wprowadzony do pierwszej jedenastki Realu Madryt i jest początkowo szykowany do gry w Realu Madryt Castilla.

Źródło: www.losblancos.pl