Brytyjska policja aresztowała kobietę, która była odpowiedzialna za sprzątanie domu Chicharito Hernandeza w Manchesterze, a teraz wykonuje podobne czynności w domu Angela Di Marii.

Brytyjska prasa poinformowała w środę, że policja aresztowała Jessicę Tinsley, która pracowała jako sprzątaczka w domu Chicharito Hernandeza w Manchesterze i jest teraz odpowiedzialna za sprzątanie domów Angela Di Marii i Marcosa Rojo. Kobieta została aresztowana za fotografowanie i rozpowszechniania zdjęć pokoi i posiadłości zawodników

Według policji, kobieta grzebała w domach trzech zawodników i rozpowszechniała bez ich zgody zdjęcia zawodników. Służby bezpieczeństwa analizują czy zdjęcia mogą być powiązane z szajką złodziei, ponieważ jedno ze zdjęć z domu Marcosa Rojo było zaznaczone na czerwono.

Zatrzymana kobieta tłumaczyła, że nie wykorzystywała zdjęć w celach przestępczych, ale chciała jedynie pokazać rodzinie gdzie prace.

– Zrobiłam kilka zdjęć, ich domy były niesamowite i chciałam pokazać je mojej rodzinie, ponieważ mój młodszy brat jest fanem Manchesteru United – tłumaczyła zatrzymana.