Kolejny obiecujący piłkarz w szkółce Realu Madryt odchodzi. Tym razem z klubem pożegnał się Sergio Molina, który był jednym z dwóch kapitanów w drużynie Juvenilu A. 19-latek przenosi się do Stoke City.

Hiszpan jest już na Wyspach, gdzie ma przejść testy medyczne. Jego transfer do zespołu z Premier League jest nieunikniony.

Piłkarz trafił do Realu Madryt w 2005 roku z Alcobendas i dołączył do zespołu Benjamínu. Był jednym z najbardziej obiecujących się pomocników w szkółce Realu Madryt. Po raz ostatni wystąpił w koszulce Królewskich w finale młodzieżowego Copa del Rey, w którym Blancos przegrali 1:2 z Rayo Vallecano. Molina mógł wówczas doprowadzić do wyniku 2:2 i zarazem do dogrywki, jednak przestrzelił jedenastkę w 95′ minucie gry. 19-latek występował także w młodzieżowej Lidze Mistrzów, w której zdobył 2 gole w 6 meczach.