Obrońca Realu Madryt, Sergio Ramos w meczu z Levante powrócił do podstawowego składu zespołu z Estadio Santiago Bernabeu. Reprezentant Hiszpanii wyznał po meczu, że drużynie udało się zrealizować cel, jakim było zdobycie trzech punktów i uspokojenie kibiców.

– To spotkanie miało na celu zdobycie pewności siebie i uspokojenie kibiców. Musimy być teraz bardziej zjednoczeni niż kiedykolwiek. Była to trudna gry po okresie ogromnego zapotrzebowania na zwycięstwo, które w Realu Madryt jest większa niż e jakimkolwiek innym zespole.

– Trzeba się z tym pogodzić,  że pojawiają się takie sytuacje, ale myślę, że jest to momentami przerażające. Przed nami dwa miesiące zmagań na wysokim poziomie, jesteśmy tuż za Barceloną w lidze i w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, a mimo to spotkaliśmy się z ogromną krytyką.

– Jestem zadowolony z powrotu do zespołu po miesiącu kontuzji. Bardzo chciałem, aby ponownie poczuć, że jestem częścią tej drużyny i pokazać na boisku moją najlepszą wersję, a najlepszym sposobem na to jest wygranie meczu.