Środkowy obrońca Realu Madryt, Sergio Ramos pokusił się o porównanie byłego szkoleniowca Królewskich Jose Mourinho z Carlo Ancelottim, który aktualnie piastuje stanowisko trenera w klubie z Estadio Santiago Bernabeu. Hiszpan zdradził, że nauczył się o wiele więcej od włoskiego menedżera, który wniósł do szatni Realu spokój i stabilizację.

– Ancelotti to wspaniały człowiek, który wniósł do szatni Realu spokój i stabilizację. Ponadto poza szatnią nie ma żadnych kontrowersji w naszym zespole – stwierdził Ramos.

– Ancelotti był w stanie poradzić sobie z każdym typem gracza i wszelkiego rodzaju problemami. On wypowiada się bardzo spokojne i rzadko wdaje w dyskusje.

– Nie mogę wypowiedzieć się na temat przyszłości Ancelottiego, nie wiem jak długo zostanie w Madrycie. On sam musi zdecydować o własnej przyszłości. Myślę jednak, że byłoby mu trudno znaleźć miejsce, gdzie byłby szczęśliwszy niż tutaj.

– Jest w najlepszym klubie na świecie, a w Madrycie jedzenie nie jest złe, a życie jest dobre – zakończył z uśmiechem Ramos.