Carlo Ancelotti: Gramy dobrze. Wiemy, jak ważny jest każdy mecz w Lidze Mistrzów. Skupiamy się na meczu z Liverpoolem. Każdy mecz jest testem i szansą, aby coś poprawić lub zrobić krok do tyłu, ale nie boimy się, bo mamy bardzo silny zespół.

– Fábio Coentrão, Jesé Rodríguez i Carvajal nie mogą zagrać. Illarramendi i Khedira znaleźli się poza kadrą, ale Bale jest do naszej dyspozycji. Jutro zdecyduje, czy dostanie szansę od pierwszych minut Liverpoolem.

– Cristiano jest naszym najlepszym zawodnikiem – koncentruje się na drużynie, a nie na rekordach. Trudno jest znaleźć jakieś nowe słowa aby opisać Cristiano. On jest fantastyczny.

– Isco gra bardzo dobrze. Zawsze pozostawia dobre wrażenie, bo jest profesjonalny i ma genialną technikę. Każdy kibic z przyjemnością ogląda jego grę. Mamy jeszcze czas, aby porozmawiać z nim o przedłużeniu umowy. Jeśli klub będzie tego samego zdania co ja, nie będzie żadnego problemu.

Brendan Rodgers: To wielki dzień. Nasze wyniki nie są najlepsze, ale nasza wiara jest ogromna i będzie tak w każdym meczu. Czekamy na mecz. To dla nas szansa, a nie zagrożenie, a wszystko jest w naszych rękach. Szanujemy naszych przeciwników – prawdopodobnie najlepszy zespół na świecie, ale wierzymy w nasze umiejętności. Bardzo chciałbym zobaczyć na boisku Daniela Sturridge’a, ale wydaje się bardzo mało prawdopodobne, aby mógł zagrać.

– Gramy przeciwko drużynie, a nie tylko Cristiano Ronaldo. To świetny gracz i prawdopodobnie najlepsze piłkarz na świecie. Od wielu lat jest fantastyczny i ma wielkie zaufanie i entuzjazm w swojej grze, ale to wciąż zespół. Ciężko pracują, odnieśli pewne zwycięstwo w weekend. Benzema, Kroos, Isco, Modrić  – wszyscy to także bardzo dobrzy gracze. 

– Nie osiągnęliśmy jeszcze takiej prędkości i intensywności w naszej grze, jaką chcielibyśmy mieć i to jest coś, co staram się znaleźć jako trener. Wrócimy do tego, jestem tego pewien. To jest nasza filozofia, która zaprowadziła nas tutaj. Myślę, że wbrew wielu opiniom nasza obrona nie jest taka zła. Rzadko kiedy jest tak źle, jak o tym się mówi. Musimy wyeliminować błędy.