Toni Kroos:Najważniejsze jest, aby utrzymać te passę – ciężka praca i zwycięskie mecze. Najważniejszą rzeczą nie jest nasz rekord, ale to, że wygrywamy każdy mecz i utrzymujemy prowadzenie. Cristiano Ronaldo jest ważnym graczem. Zagrał bardzo dobry mecz, a jego gole były decydujące. Mam nadzieję, że utrzyma taką dyspozycję.

Marcelo: – Rekord jest bardzo ważny, ale chcemy kontynuować przede wszystkim naszą passę zwycięstw i musimy pozostać skupieni i nie możemy się zbytnio zrelaksować. Musimy być pokorni. Sekretem jest praca, walka, przyjaźń i pragnienie osiągania wspólnego celu. Cristiano jest wspaniały, jak wszyscy wiecie. Zespół pomaga mu, a on pomaga zespołowi. Cieszymy się, że jest z nami. Co do Jamesa, to mam nadzieję, że to nic poważnego.

Daniel Carvajal: To był ciężki mecz, w którym wywalczyliśmy ważne zwycięstwo. Celta była trudnym rywalem. Trener ostrzegł nas, że ten mecz będzie nas wiele kosztować, bo Celta gra bardzo dobrą piłkę. Mieliśmy sporo okazji strzeleckich, a zwycięstwo jest sprawiedliwe. Nie myślę o rekordzie, tylko o tym, że wygraliśmy i myślimy już o meczu w Lidze Mistrzów.