Isco: – Powiedziałem trenerowi przed meczem, że chcę grać gdziekolwiek, byle pojawić się na boisku. Czuję się bardzo dobrze. Zespół jest w świetnej formie i mam nadzieję, że pozostanie tak najdłużej jak to tylko możliwe. Bazylea stawiała nam duży opór i nie było łatwo. To był odpowiedni dzień, aby zdobyć trzy punkty.

– Przed nami mecz z Malagą, a powrót do domu to zawsze coś wyjątkowego. Malaga dała mi wszystko, ale teraz bronię innych barw i jestem zadowolony. Mam nadzieję, że uda nam się odnieść kolejne zwycięstwo i będziemy kontynuować naszą passę. 

Keylora Navas:Cieszymy się ze zwycięstwa i faktu, że udało nam się wygrać 15 spotkań z rzędu. Bazylea zagrała dziś dobry mecz, nie szło nam tak dobrze, jak w poprzednich grach, ale na całe szczęście udało się wygrać. Każdy lubi wygrywać i mam nadzieję, że utrzymamy te serię.

–  Byłem spokojny podczas meczu i broniło mi się dobrze. Jestem szczęśliwy, że pomogłem trochę drużynie i przyczyniłem się do zwycięstwa dziś. Trenuję codziennie, aby zawsze przygotowanym i móc pomóc zespołowi, gdy trener daje mi szansę. Wszyscy lubią grać, ale muszę mieć cierpliwość i zawsze będę ją miał.