Według Cadena Ser przyszłością Samiego Khediry jest Bayern Monachium. Według doniesień stacji radiowej, reprezentant Niemiec nie przedłuży wygasającego wraz z końcem sezonu kontraktu z Realem Madryt i przeniesie się na zasadzie wolnego transferu do klubu z Bawarii, z którym podpisał już wstępną umowę.

Jeżeli doniesienia te okażą się prawdziwe, niemalże pewne wydaje się, że Real Madryt będzie podczas letniego okienka transferowego szukał następcy dla 27-letniego Niemca. Faworytem wydaje się być Paul Pogba z Juventusu Turyn, który już wielokrotnie łączony był z ekipą Los Merengues.

Zdobywca nagrody Golden Boy w 2013 roku z racji swoich wysokich umiejętności wydaje się być idealną alternatywą dla Khediry, a na dodatek obecność w składzie jego kolegów z reprezentacji Francji – Varane’a i Benzemy, ułatwiłaby mu aklimatyzację w zespole.

Pewne jest jednak, że Real chcąc pozyskać 21-latka, musi przygotować się na trudne negocjacje z Juventusem. Stara Dama nie wydaje się być skłonna do sprzedaży swojej największej gwiazdy, zwłaszcza że Francuz dopiero co podpisał nowy kontrakt ważny aż do czerwca 2019 roku.