Mino Riola, agent pomocnika Juventusu, Paula Pogby skomentował kolejne doniesienia medialne, dotyczące przyszłości jego klienta.

Pogba należy do grona najbardziej rozchwytywanych piłkarzy w Europie, a ostatnio w mediach pojawiła się informacja, jakoby Francuz był zainteresowany tylko i wyłącznie grą w najbardziej prestiżowych ligach, odrzucając ewentualność gry w ojczyźnie.

– Liga francuska nie jest w żadnym przypadku zbyt słaba dla Pogby. Dla Paula wszystkie oferty są interesujące, bez względu na ligę. Szanujemy ligą hiszpańską, francuską, angielską i niemiecką – powiedział Riola.

Agent stwierdził też, że odejście jego klienta z Juventusu podczas letniego okienka transferowego wcale nie jest przesądzone, ponieważ wiąże go długoterminowa umowa z turyńskim klubem.

– Na dzień dzisiejszy każdy uważa, że Pogba opuści Juventus podczas letniego okienka transferowego, ale nie jest to wcale takie pewne. To wszystko zależy od woli klubu i samego zawodnika – zaznaczył agent.

Mówi się, że Juventus może skusić oferta w wysokości 100 milionów euro. Póki co Real Madryt wyraźnie monitoruje sytuację, bowiem jak donosi dziennik Le Parisien, szkoleniowiec Królewskich, Carlo Ancelotti nie jest zbyt wielkim entuzjastą transferu utalentowanego Francuza.