Sergio Ramos:Było kilka faz w tym spotkaniu, kiedy mieliśmy szanse postawić kropkę nad i, ale nie udało nam się to. Valencia to zespół, który gra dobry futbol i ​​jest bardzo wymagającym rywalem. Należą im się gratulacje za zwycięstwo. Jesteśmy przygnębieni, ponieważ mieliśmy świetną passę i byliśmy liderem La Liga, dlatego wolelibyśmy rozpocząć rok od zdobycia trzech punktów. Nie udało nam się, ale dalej będziemy pracować z takim samym zaangażowaniem.

Marcelo: – Bardzo chcieliśmy, ale dziś nie było nam dane, aby wygrać ten mecz. Wiedzieliśmy, że pewnego dnia musimy przegrać, nie możemy wygrywać każdego meczu. Nie byliśmy zbyt pewni siebie i nie zlekceważyliśmy rywala, wiedzieliśmy, że będzie ciężko. Staraliśmy się osiągnąć zwycięstwo. Mecze na Mestalla zawsze są bardzo trudne. Myślę, że graliśmy dziś dobrze, biegaliśmy i walczyliśmy, a ja sam czułem się dobrze. Mamy świetny zespół. Mieliśmy dobrą passę, ale przede wszystkim boli nas porażka. Nie sądzę, żeby ta porażka wpływa na zespół na środę. To kolejny mecz, a my czekamy na wygraną. Damy z siebie wszystko, aby wygrać ten i pozostałe mecze.

Pepe:Trudno byłoby wygrać wszystkie mecze do końca sezonu. Każdemu zdarzają się błędy i porażki. Wciąż jesteśmy liderem i musimy kontynuować naszą pracę. Myślę, że nie zasłużyliśmy na porażkę. Fakt, nie graliśmy zbyt dobrze w drugiej części meczu, ale mieliśmy kilka szans. Przed nami jeszcze wiele spotkań i będziemy walczyć w nich o zwycięstwo. Porażką na pewno na nas nie wpłynie, ponieważ graliśmy dobrze, ale ostatecznie nie udało nam się wygrać. Musimy dobrze przygotować się na starcie z Atletico, bo to będzie trudny, ważny mecz. Chcemy dać radość naszym fanom.