Jese Rodriguez: – Każdy gol dodaje mi pewności siebie, dlatego zdobyte bramki są dla mnie bardzo ważne i niezbędne do dalszego rozwijania się. Jestem bardzo zadowolony. Mecze w tym tygodniu są niezwykle trudne i ważne, dlatego cieszymy się ze zwycięstwa. W sobotę musimy zrobić kolejny krok w celu utrzymania prowadzenia w tabeli, wygrywając na Calderon. Chcemy i będziemy iść na całość. Przed nami jeszcze wiele spotkań w lidze, ale możemy liczyć tylko na siebie i musimy wygrać z Atletico.

– Było bardzo zimno, a zmiany były przeprowadzone bardzo szybko, więc musiałem zacząć z dużą intensywnością. Takie rzeczy często zdarzają się w piłce nożnej i trzeba być na to przygotowanymi. Dzisiaj poszło mi dobrze i to samo trener Ancelotti powiedział mi po meczu, dlatego się cieszę.

Alvaro Arbeloa: – Myślę, że odnieśliśmy bardzo ważne zwycięstwo, ponieważ przyszło nam grać z bardzo silnym przeciwnikiem. Byliśmy w stanie zdominować Sevillę i liczymy na powtórkę podczas sobotniego starcia z Atletico. To był ciężki mecz, ale przed nami jeszcze derby. Z pewnością zwycięstwo na Calderon byłoby dużym korkiem do przodu, ale nie możemy być pewni zwycięstwa. 

Nacho: To był trudny mecz. Wiedzieliśmy, że zwycięstwo jest niezbędne, ponieważ musimy powiększyć naszą przewagę nad rywalami. Sevilla grała dobrze, a siła tego zespołu jest ogromna. Zdobyliśmy trzy bardzo ważne punkty i myślę, że możemy być zadowoleni.