Florentino Perez: – Poziom sportowy, natężenie, wysiłek, poświęcenie, jednoczy wszystkich zawodników i cały Real Madryt. Jeśli mamy najlepszych graczy na świecie, najlepszego trenera i najlepszych fanów na świecie i nadal będziemy tak zjednoczeni, na pewno wygramy wiele tytułów. Na poziomie osobistym, najważniejsze jest zdrowie i rodzina – moje dzieci, moje wnuki.

– Całemu Realowi podobnie jak sobie życzę zdrowia i pracy. Żyjemy w bardzo złych czasach, w bezprecedensowym kryzysie. Jestem optymistą i wydaje mi się, że wszystko wskazuje na to, że w 2015 roku będzie lepiej. Oczywiście, cała rodzina Realu Madryt, jak i ja sam chcę świętować wiele tytułów w trwającym sezonie. Jestem przekonany, że jesteśmy na dobrej drodze, aby tak się stało.

Carlo Ancelotti: W 2015 roku chcemy konkurować we wszystkich rozgrywkach. Mamy bardzo silny skład i jesteśmy przekonani, że możemy walczyć o wszystkie trofea. Ponowne wygranie Ligi Mistrzów w 2015 roku będzie jak sen, ale postaramy się o to. Real Madryt jest zawsze taki sam, próbuje wygrać wszystko. Mamy ogromną pewność siebie, ponieważ zespół jest bardzo silny, najsilniejszy na świecie. Musimy pracować i walczyć, aby ponownie wygrywać trofea.

Iker Casillas:Byłoby dobrze zdobywać kolejne trofea. Jesteśmy bardzo doświadczonym zespołem, który mimo iż jest bardzo młody, jest już dojrzały. Mamy duże oczekiwania, bo mamy wszystko czego potrzeba do wygrywania. Myślę, że mamy najlepszy zespół na świecie. Mamy bardzo wyrównany zespół i możemy rywalizować w każdych rozgrywkach.

– Osobiście kontuzje mnie omijają. Natomiast jeśli mamy pecha i ktoś doznaje kontuzji, wciąż mamy odpowiednich graczy, aby osiągnąć maksimum we wszystkich rozgrywkach. 

Sergio Ramos: – Na poziomie osobistym był to wyjątkowy rok ponieważ zostałem ojcem i jest to najwspanialsza rzeczą, jakiej kiedykolwiek doznałem. Coś, co wraz z tytułami, które zdobyłem z zespołem było najcudowniejszym momentem w moim życiu. Mam nadzieję, że w 2015 roku będą omijać mnie urazy i będzie to dobry rok dla Sergio Ramosa, jaki i całego Madrytu. Musimy pamiętać przede wszystkim o zdobywaniu tytułów.