Argentyński pomocnik Paris-Saint Germain, Javier Pastore od jakiegoś czasu łączony jest z transferem do Realu Madryt. Były zawodnik Palermo po raz kolejny zdementował jednak medialne doniesienia, stwierdzając że nie miał żadnego kontaktu z przedstawicielami madryckiego klubu.

– Wszystko co wiem, w temacie Realu Madryt, przeczytałem w prasie. Oficjalnie nie było żadnego kontaktu ze strony władz Królewskich. Jestem spokojny, ponieważ moim celem jest zakończenie sezonu w najlepszy możliwy sposób. Możemy sięgnąć po cztery trofea i zrobimy wszystko, aby tego dokonać. Przed nami bardzo ważne mecze i jeżeli będę miał o czymś decydować, to zrobię to po jego zakończeniu – powiedział Pastore.

Argentyńczyk wypowiedział się też na temat swoich relacji z trenerem Realu, Carlo Ancelottim, z którym miał okazję pracować wspólnie w PSG.

– Z Ancelottim miałem okazje pracować przez dwa lata. Miał duży wpływ na mój transfer do PSG, po tym jak wcześniej próbował mnie pozyskać jeszcze jako trener Chelsea. Jest to jeden z trenerów, z którym potrafiłem znaleźć wspólny język – powiedział Pastore.

Umowa Pastre z zespołem PSG wygasa w 2016 roku.