Keylor Navas we wczorajszym meczu z Cornellą zastąpił w bramce Realu Madryt Ikera Casillasa. Tuż po ostatnim gwizdku sędziego, reprezentant Kostaryki udzielił wywiadu dla oficjalnej strony klubowej.

– Wszyscy bardzo chcieliśmy wygrać to spotkanie i to się udało. Mam nadzieję, że fani zgromadzeni na stadionie wracali do domu szczęśliwi. Przygotowaliśmy koszulki dla zawodników Cornelli, ponieważ byli bardzo podekscytowani pojedynkiem z nami. Myślę, ze to fajny gest i będą się z niego cieszyć.

– Zawsze trzeba być przygotowanym na możliwość otrzymania szansy od trenera i chciałem ją w pełni wykorzystać. Na ten moment mam możliwość gry w pucharze i chcę to wykorzystać. Mam entuzjazm i będę dobrze przygotowany, ponieważ mam takie samo pragnienie, co pozostali zawodnicy: Dać z siebie wszystko dla Realu Madryt.

– Zespół jest bardzo silny, wszyscy pracujemy bardzo ciężko. Nasze zaangażowanie i wysiłek znajduje odzwierciedlenie w każdym spotkaniu – podsumował Navas.

Reprezentant Kostaryki odniósł się też do wyborów najlepszego piłkarza świata.

Cristiano jest najlepszy na świecie i zasługuje na Złotą Piłkę. Widać to podczas każdego meczu i każdego treningu. Jest to świetny zawodnik i wspaniały człowiek, którego widzę na co dzień. To przywilej grać razem z nim.