W czwartkowy wieczór, Real Madryt zmierzy się w rewanżowym meczu 1/8 finału Pucharu Króla z Atletico Madryt. Bramkarz Królewskich, Keylor Navas, który wybiegnie w tym meczu w podstawowym składzie jest przekonany, że jego drużynie uda się awansować do kolejnej rundy.

– Jestem przekonany, że od samego początku ruszymy do przodu i uda nam się awansować do ćwierćfinału. Ten zespół ma wszystko, zarówno zawodników, jak i trenerów, aby rozegrać wielki mecz. Zdajemy sobie sprawę, co oznacza gra dla tego klubu, dla fanów. Nadamy temu spotkaniu odpowiedni charakter, godny tego, na jaki zasługuje jakie zasługuje i zrobimy wszystko, aby awansować – wyznał reprezentant Kostaryki.

– Kibice będą z nami i będą nas wspierać, a my odwdzięczymy im się dobrą grą. Damy z siebie sto procent, aby wygrać – zapowiedział Navas.

Bramkarz pogratulował też swojemu koledze z zespołu, Crisitano Ronaldo, który sięgnął w poniedziałek po Złotą Piłkę.

– Cristiano zasłużył na zwycięstwo. Jest godnym zwycięzcą, ponieważ ciężko pracuje na to na treningach i pokazuje w każdej grze, że jest najlepszy, przez co także pomaga zespołowi. Poza tym jest doskonałym graczem i wspaniałą osobą. Wyznaje wiele wspaniałych wartości, ma zasady i to jest najważniejsze. Nadal może jeszcze dużo osiągnąć.