Szkoleniowiec Chelsea Londyn, Jose Mourinho wypowiedział się na temat sprawy z przed kilku dni, dotyczących wycofania ze zgrupowania reprezentacji Hiszpanii Cesca Fabregasa i Diego Costy. Decyzja ta była w pewnym sensie na rękę sztabowi szkoleniowemu The Blues, która w czasie przerwy postawiła piłkarzy na nogi, ale wzbudziła sporo kontrowersji w ojczyźnie piłkarzy.

Niezadowolony z takiego obrotu spraw był między innymi obrońca Realu Madryt, Sergio Ramos, który miał wątpliwości co autentyczności urazów reprezentacyjnych kolegów. Szkoleniowiec Chelsea postanowił odpowiedzieć byłemu podopiecznemu, z którym miał okazję współpracować w barwach Realu.

Sergio Ramos jest fantastycznym zawodnikiem, ale nie jest lekarzem. Ja też nie. Wykonuję swoją pracę najlepiej jak potrafię, ale nie jestem lekarzem. Lekarze z Chelsea i reprezentacji Hiszpanii mieli przed sobą wyniki i zdecydowali, że Cesc i Diego nie był w stanie grać. Nie mam zamiaru sprzedać się w tej kwestii i nie sądzę, aby Sergio Ramos zrobił doktorat z medycyny, aby wypowiadać się na ten temat.