Kylian Mbappe
fot. www.psg.fr

Napastnik Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe od wielu miesięcy jest gorącym nazwiskiem w kontekście przenosin do Realu Madryt. Umowa reprezentanta Francji z PSG wygasa latem 2022 roku i wydawało się, że przyszłoroczne lato będzie momentem, kiedy napastnik przeniesie się na Estadio Santiago Bernabeu.

Tymczasem Paris Saint-Germain dość niespodziewanie rozpoczęło rozmowy kontraktowe z byłym zawodnikiem AS Monaco i jest zdeterminowane, aby przedłużyć umowę. Sam zawodnik również ma być chętny rozmów.

– Obecnie mamy nieco jaśniejsze wyobrażenie odnośnie przyszłości Kyliana Mbappe. Wszystko idzie w dobrym kierunku. Jesteśmy znacznie dalej niż dziesięć dni temu. Będziemy to kontynuować – powiedział dyrektor sportowy PSG, Leonardo po spotkaniu z Montpellier.

Pozostanie Francuza w stołecznym klubie uzależnione jest jednak od kilku czynników. Oprócz spełnienia swoich wymagań finansowych, Mbappe chce mieć sportową gwarancję, że paryski klub chciałby być jednym z najlepszych w Europie. Ewentualne zakontraktowanie Lionela Messiego z Barcelony, które intensywnie promuje Neymar, z pewnością byłoby takim sygnałem ze strony PSG.

Źródło: www.francefootball.fr