Borja Mayoral
fot. www.asroma.it

Napastnik Realu Madryt, Borja Mayoral, który sezon 2020/21 spędzi na wypożyczeniu w barwach AS Roma, zdradził kulisy swojego odejścia z zespołu Królewskich. 23-latek twierdzi, że trener Zinedine Zidane chciał zatrzymać go w Madrycie, ale zdecydował się podjąć inną decyzję.

– Kiedy przyjechałem na przedsezonowe przygotowania z Realem Madryt, zamierzałem szybko opuścić klub, ale trener Zinedine Zidane chciał, aby został – zdradził Mayoral.

– Powiedziałem mu, że muszę odejść, aby mieć więcej okazji do gry. Myślę, że klub słuchał Zidane’a i dlatego planowali odejście Jovica. Wszystko było zrobione bardzo późno, ale w końcu ponownie zadzwoniłem do biura Zidane’a i zapytałem go, czy może pozwolić mi odejść.

– Pomyślałem, że będę miał więcej okazji do gry i doskonalenia się, kiedy wyjadę do Romy. W końcu to się stało, jestem tutaj i to jest najważniejsze.

– Przyjechałem trochę późno do Rzymu, ale ważne jest to, że tu jestem. Uważam się za młodego napastnika, który jest bardzo chętny i bardzo głodny gry i który zdobył już pewne doświadczenie w La Liga.

Źródło: www.asroma.it