Obrońca Realu Madryt, Marcelo wspólnie z trenerem Carlo Ancelottim pojawił się na dzisiejszej konferencji prasowej przed wtorkowym ćwierćfinałem Ligi Mistrzów z Atletico. Zdaniem Brazylijczyka ciężko jest wskazać faworyta tego starcia, ale nastawienie Realu przed meczem jest bardzo dobre.

– W takim spotkaniu bardzo ciężko jest wskazać faworyta. Damy z siebie wszystko i zostawimy serce na boisku, aby wygrać. Myślę, że nasz szansę wyglądają dobrze. Mieliśmy pewne problemy, ale teraz wygląda na to, że wszystko powróciło do normy.

– Musimy zostawić na boisku całe nasze siły i walczyć do końca. Mecze na tym etapie rozgrywek są bardzo trudne, ale myślę, ze jesteśmy bardzo dobrze przygotowani. Jesteśmy o wiele pewniejsi siebie i naprawdę gramy o wiele lepiej niż w ostatnich miesiącach. Myślę, że rozgrywamy ten meczem w odpowiednim czasie. Jesteśmy bardzo optymistycznie nastawieni do tego spotkania.

– Atletico jest wspaniałym zespołem, który walczy do końca i potrafi wznieść się na wyżyny swoich możliwości. Nie myślimy o naszych wcześniejszych spotkaniach z nimi. Teraz jest zupełnie inaczej i mamy dwie gry, aby pokazać, że jesteśmy lepsi.

– Teraz czekają nas dwie zupełnie różne gry. Wiemy, co musimy zrobić jutro i jak zagrać. Jesteśmy przekonani, biorąc pod uwagę nawet wcześniejsze, że możemy awansować do półfinału.