Marcelo: W pierwszym spotkaniu Sociedad zdominowało nas. Teraz bardzo szybko straciliśmy bramkę. Nie zaczęliśmy, tak jak chcieliśmy, ale udało nam się wyrównać i później graliśmy dobrze. Dzisiejsze zwycięstwo jest bardzo ważne. To był ciężki mecz, mimo wysokiego wyniku, a teraz mamy przed sobą kolejny trudny mecz z Sevillą.

Byłem z tyłu i nie brałem udziału przy bramce Benzemy, ale wszyscy wiemy, że to prawdziwy crack i jest szczęśliwy z jego trafienia.

Daniel Carvajal: – W tym tygodniu rozgrywamy trzy bardzo ważne mecze, z czego dwa na własnym stadionie. Dziś był pierwszy z nich i udało nam się wygrać. Mimo, że zaczęliśmy bardzo źle, odnieśliśmy końcowy sukces. Jesteśmy tylko ludźmi, zdarzają nam się gorsze chwile, ale powróciliśmy do gry. Z mojego ujęcia nie widziałem bramki Benzemy, ale kiedy usłyszałem wiwatujących ludzi, wiedziałem, że trafił.

– Gareth Bale to bardzo ambitny zawodnik, który zdobywa dla nas wiele bramek. W ostatni weekend dał nam trzy punkty, a teraz bardzo nam pomógł. Dla nas jest to bardzo ważne.

– Cristiano Ronaldo jest najlepszym piłkarzem na świecie, ale na całe szczęście mamy w zespole piłkarzy, którzy potrafią go zastąpić.