Za nami większość spotkań reprezentacji narodowych, w których udział wzięło aż 17 zawodników Realu Madryt. Poniżej krótki przegląd spotkań, w których wzięli udział piłkarze Królewskich.

Casillas, Ramos, Isco i Carvajal

Hiszpania pokonała Ukrainę 1:0 po golu byłego piłkarza Królewskich, Alvaro Moraty. Casillas, Ramos i Isco rozegrali pełne 90 minut, podczas gdy Carvajal cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Kolejny mecz:  We wtorek 31 marca o 20:45, Hiszpanie zmierzą się z kolei w meczu z towarzyskim z Holandią, który zostanie rozegrany na Amsterdam Arena.

Ronaldo, Pepe i Coentrao

Portugalia pokonała w Lizbonie Serbię 2:1, a gola na wagę zwycięstwa zdobył Fabio Coentrao. Obrońca Królewskich opuścił boisko w 78. minucie gry z powodu problemów mięśniowych. Cristiano Ronaldo rozegrał całe spotkanie, a Pepe z powodu problemów zdrowotnych znalazł się poza kadrą.

Następny mecz: We wtorek 31 marca o 21:45 Portugalczycy zagrają towarzysko z Republiką Zielonego Przylądka.

Kroos i Khedira

Khedira zagrał pełne 90. minut w pierwszym meczu Niemców z Austrią, które zakończyło się remisem 2:2. W niedzielnym meczu eliminacyjnym, wygranym 2:0 z Gruzją, zagrał jedynie Toni Kroos.

Benzema i Varane

Francuzi rozegrali dwa mecze towarzyskie. 26 marca, przegrali z Brazylią 1:3, a jedynego gola dla Trójkolorowych zdobył Varane. Obrońca Królewskich, podobnie jak inny zawodnik madryckiego klubu, Karim Benzema grał 90 minut. W niedzielnym meczu z Danią, wygranym przez Francję 2:0, 90 zagrał tylko Varane.

Bale

Walia pewnie pokonała na wyjeździe Izreal, a pomocnik Królewskich zdobył w tym meczu dwa gole.

Marcelo

Obrońca Królewskich pojawił się na boisku w meczu z Francją dopiero w doliczonym czasie gry i nie miał zbyt dużego wkładu zwycięstwo 3:1. Niedzielne spotkanie z Chile, wygrane 1:0, Brazylijczyk rozpoczął w wyjściowym składzie.

Lucas Silva

Pomocnik Królewskich otworzył wynik w towarzyskim meczu reprezentacji Olimpijskich Brazylii i Paragwaju, które zakończyło się wygraną Brazylijczyków 4:1.

Modric i Ødegaard

Chorwacja pokonała Norwegię 5:1. Modric rozegrał 90 minut dla Chorwatów, podobnie jak Odegaard dla Królewskich.

Chicharito

Meksyk ograł Ekwador, a napastnik Realu zdobył gola na wagę zwycięstwa.

Kolejny mecz: W kolejnym meczu Meksykanie zmierzą się z Paragwajem (1 kwietnia 03:00)

Keylor Navas

Kostaryka zremisowała z Paragwajem 0:0, a goalkeeper Realu zachował czyste konto.

Kolejny mecz: W kolejnym meczu Kostaryka zmierzy się z Panamą (1 kwietnia 03:00)