Za nami druga seria spotkań reprezentacji narodowych, w których udział wzięli zawodnicy Realu Madryt. Poniżej krótkie podsumowanie występów Madridistas.

Casillas, Ramos i Isco

Hiszpanie ulegli Niemcom 0:1, a trójka Madridistas rozpoczęła to spotkanie w wyjściowym składzie. Isco przebywał na boisku przez pełne 90 minut, Ramos zagrał tylko w pierwszej połowie, a Casillas opuścił plac gry w 77. minucie.

Ronaldo i Pepe

Portugalia rzutem na taśmę pokonała Argentynę, zdobywając zwycięskiego gola w 89. minucie meczu. Ronaldo na boisku przebywał w pierwszej części spotkania, podobnie jak Pepe.

Benzema i Varane

Varane zdobył gola na wagę zwycięstwa Francuzów w starciu ze Szwedami (1:0). Benzema pojawił się na boisku w 68. minucie meczu i przestrzelił rzut karny.

Kroos i Khedira

Niemcy pokonali Hiszpanów 1:0, a niemiecki duet Madridistas, podobnie jak hiszpańskie trio, rozpoczął to spotkanie w wyjściowym składzie. Bohaterem spotkania okazał się Kroos, który strzelił jedynego gola tego spotkania. Khedira opuścił boisko w 90. minucie gry.

Rodriguez

Kloumbia pokonała Słowenię 1:0 po golu Adriana Ramosa, któremu asystował pomocnik właśnie pomocnik Królewskich. Kolumbijczyk przebywał na boisku do 73. minuty.

Chicharito

Meksyk przegrał z Białorusią 2:3, a Chicharito zagrał zaledwie 10 minut, zmieniając w końcówce Jonathana dos Santosa.