W ostatnim czasie w mediach coraz częściej można znaleźć informacje o możliwym odejściu z Realu Madryt defensywnego pomocnika, Samiego Khediry. Królewscy są już przygotowani na taką ewentualność, a następcą reprezentanta Niemiec w Madrycie miałby zostać 21-letni pomocnik Cruzeiro, Lucas Silva.

Kontrakt Khediry z Realem Madryt wygasa wraz z końcem sezonu, a do tej pory istnieją zbyt duże różnice pomiędzy zawodnikiem, a klubem. Agent piłkarza i klub mają jednak w planach kolejne spotkania w sprawie odnowienia umowy, ale wydaje się, że na ten moment najbardziej prawdopodobne jest odejście Niemca z Estadio Santiago Bernabeu. Wówczas działacze z Madrytu mają przystąpić do walki o Silvę.

Zainteresowanie Brazylijczykiem oprócz Los Blancos wykazują także Manchester United i Inter Mediolan, a kwota transferowa miałaby opiewać na około 15 milionów euro. Jedno jest pewne: Szkoleniowiec Realu, Carlo Ancelotti jest wielkim fanem talentu Lucasa Silvy i jeżeli będzie miał możliwość jego zakontraktowania, z pewnością będzie chciał ją wykorzystać.