Toni Kroos bardzo szybko wkomponował się do zespołu Realu Madryt. Reprezentant Niemiec trafił na Bernabeu latem 2014 roku z Bayernu Monachium i po zaledwie półrocznym pobycie w zespole Królewskich stał się jednym z jego liderów. Sam zawodnik po raz kolejny podkreślił, że cieszy się z podjętej latem decyzji.

– Transfer do Realu Madryt był dobrą decyzją. Czuję się bardzo dobrze w tym klubie, a koledzy z zespołu przyjęli mnie bardzo dobrze. Bardzo lubię ten zespół, ponieważ mam dzięki niemu wszystko, czego potrzebuję. Ja z kolei jestem w stanie poprawić się w wielu elementach i zaoferować zespołowi jeszcze więcej. Grałem dobrze, ale mam 25 lat i to na pewno nie koniec – wyznał Kroos.

Kroos wypowiedział się także na temat rewanżowego starcia z Atletico Madryt i wyznał, że jest podekscytowany perspektywą rewanżu na Bernabeu, gdzie panuje magiczna atmosfera.

– Mecz z Atletico nie będzie łatwy, ale spróbujemy i damy z siebie wszystko. Perspektywa rewanżu na Bernabeu bardzo mnie mobilizuje. Oklaski jakie dostałem podczas sobotniego meczu z Espanyolem były bardzo miłe i doceniam to.