We wtorek reprezentacja Niemiec zmierzy się w towarzyskim meczu z Hiszpanią. Pomocnik Realu Madryt, Toni Kroos wziął udział w konferencji prasowej, podczas której odpowiedział na kilka pytań związanych z tym spotkaniem.

Kroos o życiu w Hiszpanii i Realu Madryt:

– Czuję się bardzo szczęśliwy w Hiszpanii i Realu Madryt. Naszym celem jest zwycięstwo w każdym meczu i to nie zmieni się nigdy. Teraz pokonamy Hiszpanię w meczu reprezentacyjnym. To poprzedni mistrzowie świata i będzie to dobry mecz z niemieckim zwycięstwem. Podczas Mistrzostw Świata chcieliśmy zmierzyć się Hiszpanią, ale nie było nam to dane. Jutrzejszy mecz będzie testem i nie traktujemy go jako żaden rewanż. Cieszę się, że gram w Hiszpanii i Realu Madryt.

Kroos o Isco:

– To wielki zawodnik zarówno dla Realu Madryt, jak i reprezentacji Hiszpanii. Łatwiej jest mi go ocenić z gry w Realu, ale w każdym razie jest to kluczowy piłkarz. Przeżywał w przeszłości trudne momenty, ale teraz triumfuje. Wiedziałem od początku, że będzie wielkim piłkarzem.

Kroos o meczu z Hiszpanią i Modriciu:

– Miło będzie zobaczyć nas wszystkich w różnych koszulkach. Rozmawiałem z Sergio i Ikerem na temat tego spotkania. Kontuzja Modricia jest ciosem dla całego zespołu, ponieważ grał bardzo dobrze. Mam nadzieję, że wkrótce wróci do nas.