Transfer Christopha Kramera do Realu Madryt nie wchodzi w grę. Królewscy przejawiali w ostatnich dniach zainteresowanie pomocnikiem Borussii M’gladbach, jednak Bayer Leverkusen, który jest właścicielem karty zawodnika kategorycznie zaprzeczył doniesieniom jakoby reprezentant Niemiec mógł wraz z końcem sezonu przenieść się na Bernabeu.

Przyszłością Kramera jest zatem Bayer Leverkusen, jednak defensywny pomocnik nie ukrywa radości, że klub tego formatu interesował się jego osobą.

– Real Madryt i Manchester United zawsze były moimi ulubionymi klubami w dzieciństwie. Żałuję, że nie wyciąłem strony z gazety i nie oprawiłem jej w ramkę. To dla mnie wielki zaszczyt, że interesował się mną sam Real Madryt. Perspektywa gry w innym kraju jest dla mnie zawsze bardzo kusząca, to coś, co onieśmiela mnie. Chcę poznać swoje granice i szukać najlepszego rozwiązania dla mnie. Póki co jestem jednak daleko od podejmowania takich decyzji – powiedział piłkarz na łamach Berliner Morgenpost.

– Wraz z końcem sezonu wrócę do Bayeru, to moja główna opcja. Roger Schmidtjest wielkim trenerem, a Aptekarze grają bardzo atrakcyjny futbol, ​​który bardzo mi odpowiada.