Zdravko Mamic agent chorwackiego pomocnika Interu Mediolan, Marco Kovacica zdradził, że jego klient prowadzi negocjacje z Realem Madryt w sprawie swojej przeprowadzki do klubu z Estadio Santiago Bernabeu.

– Cena jaką trzeba zapłacić za transfer Kovacica wynosi 30 milionów euro, ale nie chodzi teraz tylko i wyłącznie o odnowienie umowy z Interem Mediolan. Prowadzimy także rozmowy z Realem Madryt, z którym mamy kontakt od lata ubiegłego roku – powiedział agent chorwackiego pomocnika na pytania włoskich dziennikarzy, którzy zapytali go, jak wygląda kwestia odnowienia umowy Chorwata.

Kovacic jest jednym z piłkarzy, który był w ostatnich miesiącach łączony z transferem do Realu Madryt. Sam zawodnik zdradził nawet, że byłby zachwycony możliwością gry w koszulce Królewskich, a przede wszystkim współpracą ze swoim kolegą z reprezentacji, Luką Modriciem.

Zdaniem włoskich mediów oświadczenia Kovacicia mogą jednak wpłynąć na decyzję Interu Mediolan w kwestii odnowienia umowy piłkarza, która wygasa w 2017 roku.