W mediach coraz częściej mówi się o możliwym odejściu Samiego Khediry z Realu Madryt. Kontrakt reprezentanta Niemiec z klubem z Estadio Santiago Bernabeu obowiązuje do 2015 roku, a pomocnik nie doszedł jeszcze do porozumienia z władzami Królewskich w sprawie jego przedłużenia. W rozmowie z Kickerem, pomocnik odniósł się do swojej sytuacji w Madrycie.

Więcej informacji o negocjacjach z Khedirą znajdziesz tutaj: Real chce zatrzymać Khedirę

Pomocnik Los Blancos był zaskoczony medialnymi doniesieniami, jakoby miał dwukrotnie odrzucić możliwość przedłużenia kontraktu z Realem.

– Nie rozmawiałem z żadnym innym zespołem i w dalszym ciągu nie widzę powodów do opuszczenia Realu Madryt. Jestem w wielkim zespole, który jest bliski mojemu sercu i prawda jest taka, że nie mam nawet najmniejszego powodu, aby odejść z Madrytu. Mój agent rozmawiał już z klubem – powiedział Khedira, dementując jednocześnie doniesienia, że latem opuści Madryt na zasadzie wolnego transferu.

Wygląda więc na to, że decydującym czynnikiem w negocjacjach na linii Khedira – Real są kwestie ekonomiczne. Z racji wygasającego kontraktu, zawodnik ma przewagę nad klubem i nie spieszy się, aby rozwiać wątpliwości dotyczących jego przyszlości.