Pomocnik Realu Madryt, Sami Khedira pojawił się w czwartek w Madrycie, aby odwiedzić swoją fundację zajmującą się zbieraniem pieniędzy na pomoc dzieciom zagrożonym wykluczeniem społecznym. Podczas wywiadu z rodzinnymi mediami, zawodnik wypowiedział się też na temat swojej przyszłości.

– Faktem jest, że mój kontrakt z Realem dobiega końca, ale mój agent i ja jesteśmy w kontakcie z Realem Madryt. Czuję się bardzo dobrze w Madrycie i nie mam nic przeciwko, aby tu pozostać Nie negocjuje z innymi klubami i jestem ciekaw, jak potoczy się moja przyszłość – powiedział defensywny pomocnik, który noc z wtorku na środę spędził w szpitalu z powodu wstrząśnienia mózgu doznanego w meczu z Cornellą.

Khedira odniósł się także do tematu zwycięzcy Złotej Piłki, nie dając jednoznacznej odpowiedzi, kto jest jego faworytem.

– Trójka kandydatów to zawodnicy światowej klasy i mają wspaniałe osobowości Dla mnie jest dwóch faworytów: Cristiano Ronaldo i Manuel Neuer. Jestem szczęśliwy, że nie musiałem głosować na żadnego z nich.