Napastnik Tottenhamu Hotspur, Harry Kane zdradził w rozmowie z Le 10 Sport, że nie ma zamiaru zmieniać w najbliższym czasie barw klubowych. Utalentowany Anglik wyznał też, że nie wie nic o zainteresowaniu Realu Madryt jego osobą.

– Nic nie wiem o zainteresowaniu Realu Madryt. Moim celem jest gra w Tottenhamie jeszcze przez wiele lat. To jest mój dom, mój klub i chcę kontynuować karierę właśnie w tym miejscu. Jestem młody i mam jeszcze wiele do poprawy. Zainteresowanie ze strony innych klubów to tylko i wyłącznie plotki. Ja koncentruje się tym wspaniałym sezonie z Tottenhamem, nad zdobywaniem goli i realizowaniem celi, jakie sobie wyznaczyliśmy.

– Nie wiem, to nie jest czas, aby o tym mówić. W każdym razie, nie jestem typem piłkarza, który marzy o grze w największych klubach świata po jednym dobrym sezonie. Chciałbym grać dla Tottenhamu jak najdłużej i mam marzenie, aby grać całe życie w tym klubie. Zobaczymy co się wydarzy, ale tak czy inaczej mam zamiar grać na White Hart Lane jeszcze przez wiele lat.