W meczu z Granadą, James Rodriguez powrócił na boisko po dwumiesięcznej przerwie spowodowanej urazem kości śródstopia. Po zakończeniu spotkania, reprezentant Kolumbii przeanalizował swój powrót na boisko.

– Minęło 60 dni od momentu kiedy doznałem urazu, ale momentami musiałem oszczędzać stopę podczas treningów i było to trochę widać. To wspaniałe uczucie, coś w stylu spełnienia marzeń, kiedy jesteś na Bernabeu i wszyscy krzyczą twoje imię. To wspaniałe i mam nadzieję, że w dalszym ciągu fani będą wspierać mnie i cały zespół, abyśmy mogli uzyskać pozytywne rezultaty. 

– Jestem szczęśliwy, że mogłem pomóc drużynie i ważne jest to, że wygraliśmy. Musimy kontynuować tę ścieżkę. Wynik jest świetny, ale myślę, że najważniejsze jest zwycięstwo. Dziś wszystko szło dobrze i wiem, że Cristiano zawsze może dostarczy nam goli. Cieszymy się z jego skuteczności.

Były zawodnik Monaco odniósł się także do rywalizacji z Barceloną w rozgrywkach La Liga.

– Nie myślę o innych zespołach, chyba że są naszym kolejnym przeciwnikiem. Teraz myślę tylko o środowym meczu, o tym, aby wygrać. Dziś wszyscy cieszymy się ze zwycięstwa, a wysoki wynik dodaje nam pewności siebie przed tym co jeszcze przed nami.