Pomocnik Realu Madryt, Isco jest niezwykle zadowolony ze swojej dotychczasowej kariery w zespole z Madrytu. 22-latek dołączył do zespołu Galacticos w 2013 roku z Malagi i nie żałuje podjętej decyzji.

– Jestem bardzo zadowolony, gram w najlepszym zespole na świecie i zdobywamy tytuły – powiedział Hiszpan w rozmowie z serwisem bukmacherskim Bwin.

– W zasadzie moja kariera dopiero co się rozpoczęła i mam przed sobą jeszcze wiele celów. Myślę, że Real Madryt jest najlepszym miejscem do tego, aby wygrywać tytuły – stwierdził Isco.

We wtorek Real zmierzy się w meczu czwartek kolejki fazy grupowej z Liverpoolem, a Isco uważa Anglików za bardzo wymagającego rywala.

– Jest to bardzo dobry przeciwnik, z historycznego punktu widzenia. Nie możemy ani przez moment się rozluźnić, ponieważ każdy nasz błąd może zostać natychmiast wykorzystany. Kluczem do zdobycia trzech punktów będzie gra z takim samym nastawieniem i taką samą determinacją, jak w poprzednich spotkaniach obecnego sezonu.

Isco wypowiedział się też na temat letnich wzmocnień Realu i swojego faworyta do Złotej Piłki.

– Nowi zawodnicy wkomponowali się już do zespołu. Również dzięki zaangażowaniu całego zespołu jesteśmy bardzo zjednoczeni w każdym meczu. Każdy z z nowych piłkarzy ma w sobie coś zaskakującego: Kroos ma fantastyczną kontrolę nad piłką, James Rodriguez to czysta perfekcja, Chicharito ma wielkie parcie na zdobywanie goli, a Keylor Navas jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie. 

– Moim faworytem do zdobycia Złotej Piłki jest Cristiano Ronaldo, co pokazują bramki i tytuły zdobyte z Realem.