Pomocnik Realu Madryt i reprezentacji Hiszpanii, Isco Alarcon znajduje się aktualnie w fenomenalnej dyspozycji. 22-latek w bardzo szybkim czasie stał się wiodącą postacią nie tylko w ekipie Królewskich, ale i w reprezentacji dowodzonej przez Vicente Del Bosque.

– Staram się dać z siebie wszystko zarówno w Realu Madryt, jak i w reprezentacji narodowej. Staram się robić wszystko jak najlepiej, ponieważ moim obowiązkiem jest okazanie miłości, jaką zostałem obdarzony. Nie czuję presji, chcę po prostu, aby ludzie mogli cieszyć się piłką nożna – powiedział pomocnik Los Blancos.

Pomocnik Realu Madryt odniósł się też do słów trenera reprezentacji Hiszpanii, Vicente Del Bosque, który stwierdził jakiś czas temu, iż Isco bardzo lubi bawić się na boisku.

– Taki jest mój styl gry, ale nie sądzę, aby na siłę starał się upiększać swoją grę. Lubię bawić się i bawić ludzi moją grą – upierał się zawodnik.

W ostatnim czasie Isco zrobił ogromny progres pod wodzą Carlo Ancelottiego, ale zdaje sobie sprawę, że wciąż musi ciężko pracować.

– Chcę pomóc Realowi Madryt i zrobię wszystko aby tak się stało. Każdą minutę gry traktuje, jakby była ona moją ostatnią. Pracuję ciężko na każdym treningu, aby kontynuować zdobywanie swojej pozycji. Muszę poprawić wiele aspektów gry, szczególnie w obronie, a także kondycje i siłę. Nigdy nie zmęczę się ulepszeniami – podsumował.