Pomocnik Realu Madryt, Isco rozegrał kolejne świetne spotkanie w zespole Królewskich i udowodnił, że znajduje się w świetnej formie. Reprezentant Hiszpanii nie ukrywał radości ze zwycięstwa tuż po zakończeniu spotkania.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że zagraliśmy dobry mecz. Od samego początku wszystko wyglądało bardzo dobrze. Zdobyliśmy trzy ważne punkty.

– Przed nami jeszcze wiele spotkań. Chcemy realizować nasze cele i iść dalej do przodu. Malaga pomógła nam i nie mogliśmy przegapić okazji, aby powiększyć przewagę nad Barceloną. To była kompletna gra całego zespołu, jestem bardzo zadowolony z naszej postawy dzisiaj i z faktu, że wracamy szczęśliwi do Madrytu.

Isco wypowiedział się też o swoim występie i rzeczach, które musi poprawić w swojej grze.

– Trener zawsze we mnie wierzył. To dla mnie niezwykle ważne. Cieszę się, że mogę pomagać zespołowi i mam nadzieję, że w dalszym ciągu będzie tak się działo. Zdaję sobie sprawę, że mam jeszcze wiele do poprawy w grze obronnej, aby mieć stałe miejsce w zespole. Dla mnie najważniejsze jest, aby stać się bardziej wszechstronnym graczem.