Irina Shayk była partnerka gwiazdy Realu Madryt, Cristiano Ronaldo zdradziła kolejne szczegóły dotyczące rozpadu jej związku z najlepszym piłkarzem świata, do którego doszło na przełomie roku. Rosyjska modelka w jednym z wywiadów opowiedziała o cechach, których nie potrafiła zaakceptować w zawodniku klubu z Estadio Santiago Bernabeu.

 Shayk wyznała, że u boku Portugalczyka nie czuła się atrakcyjna i nie był on idealnym partnerem.

– Mój idealny mężczyzna powinien być przede wszystkim szczery i lojalny, a także posiadać cechy dżentelmena, który wie jak obchodzić się z kobietami. Nie ufam facetom, którzy sprawiają, że kobiety czują się nieszczęśliwe. Uważam, że nie są mężczyznami, lecz małymi chłopcami – powiedziała modelka.

– Myślałam, że jestem w związku z idealnym facetem, ale rozczarowałam się.

– Myślę, że kobieta czuje się nieatrakcyjna, jeżeli jest u boku nieodpowiedniego partnera. Przy Ronaldo nie czułam się ani piękna, ani bezpieczna – oświadczyła Shayk.

Ronaldo i Shayk byli w związku przez około pięć lat, a piłkarz oficjalnie poinformował o zakończeniu związku z modelką w styczniu.

– Po pięciu latach mój związek z Iriną Shayk dobiegł końca. Doszliśmy do wniosku, że będzie lepiej dla nas obojga, jeżeli podążymy własnymi ścieżkami – poinformował zawodnik.