Real Madryt przegrał w towarzyskim spotkaniu rozegranym w Dubaju z Milanem 2:4. Tuż po meczu na konferencji prasowej pojawił się trener włoskiego klubu, Filippo Inzaghi oraz autor dwóch goli, Stephan El Shaarawy.

Filippo Inzaghi: Jestem zadowolony. To był mecz towarzyski i nie należy go za bardzo rozpamiętywać. W ostatnim czasie graliśmy dobrze, a dziś zagraliśmy po prostu bardzo dobrze. El Shaarawy zaprezentował się ze świetnej strony, zdobył dwa piękne gole. Każdy zagrał dziś dobrze, także zmiennicy, co pokazuje, że mam duży wybór. Cieszę się ze spotkania z Carlo Ancelottim. Widziałem się z nim, ale kiedy rozpoczął się mecz, byłem podwójnie szczęśliwy.

Stephan El Shaarawy:Mecze takie jak ten dają mi dużą pewność siebie. Odpowiednie nastawienie psychiczne jak ważne dla napastnika, więc jestem bardzo szczęśliwy, że strzeliłem dwa gole w meczu z Realem Madryt. Zwycięstwo to świetne potwierdzenie tego, że jesteśmy w dobrej formie. Musimy kontynuować to i rozpocząć tak ligę w 2015 roku. Zagraliśmy dobry mecz, a dla mnie będzie to wielki dzień.