Pomocnik Realu Madryt, Asier Illarramendi nie może być zadowolony z czasu, jaki spędza w tym sezonie na boisku. W związku z tym spekuluje się, że zawodnik zdecyduje się odejść z ekipy Królewskich i zwiąże się kontraktem z Milanem.

– Transfer Asiera do Mediolanu, zależy od tego, czy on sam zdecyduje się na taki krok. Z całą pewnością chciałby grać więcej niż w Madrycie i możliwe, że zdecyduje się na taki wariant – powiedział agent zawodnika.

Swego czasu wiele mówiło się też o odejściu z Realu Samiego Khediry, któremu wraz z końcem sezonu wygasa kontrakt z klubem. Bardziej realne wydaje się jednak odejście Illarramendiego, a nie wydaje się, aby Real był skłonny zgodzić się na odejście dwóch defensywnych pomocników.

Zdaniem mediów pozostanie Khediry w Madrycie jest jednak bardzo prawdopodobne. Klub jest zdecydowany przedłużyć umowę z Niemcem, jednak ten może skutecznie przeciągać negocjacje, podbijając stawkę. Spekuluje się, że ostatecznie powinno jednak dojść do porozumienia, co spowoduje, że Illarramendi dostanie zielone światło na transfer.