Legendarny napastnik Realu Madryt, Hugo Sanchez wypowiedział się na temat zbliżającego się wielkimi krokami El Clasico. Meksykanin wyznał, że bardzo liczy na zwycięstwo Królewskich na Camp Nou.

– Mam nadzieje, że wygra Real Madryt. Chciałbym, aby Królewscy wygrali 2:0, ale myślę, że będzie to 2:1. Kto strzeli? Intuicja podpowiada mi, że będzie to Cristiano Ronaldo, Karim Benzema albo Chicharito. Każdy z nich jest w stanie to zrobić – powiedział Sanchez.

– Starcie pomiędzy Realem Madryt, a Barceloną jest jednym z najbardziej wyjątkowych spotkań w świecie piłki nożnej. Przewidzenie zwycięzcy El Clasico to trochę jak rzut monetą, ale pewne jest, że będzie to bardzo intensywna gra – dodał popularny Hugol.

Sanchez wypowiedział się też na temat sytuacji, w jakiej znajduje się aktualnie Cristiano Ronaldo, który często spotyka się z falą krytyki.

– Przeżyłem podobną sytuację. Widzę, że Cristiano nie jest na tyle silny, aby być w stanie kontrolować własne emocje, ale to jest coś, co musi pokonać sam. Dopiero później może szukać pomocy u specjalistów, którzy mogą pomóc mu uporać się z tym problemem na stałe.