W ostatnim meczu ligowym sezonu 2014/2015 Królewscy pokonali Getafe aż 7:3. Pierwsza część spotkania wyglądała na bardzo szaloną. W 13. minucie Cristiano Ronaldo wyprowadził Real Madryt na prowadzenie, jednak nie musieliśmy czekać długo na odpowiedź gości. 10 minut później padł bowiem gol wyrównujący, a po 3 następnych minutach na tablicy świetlnej widniał już wynik 1:2, co było zaskoczeniem. Sprawy w swoje ręce wziął ponownie Cristiano i w 32. minucie doprowadził do wyrównania, a dwie minuty później wykorzystał jedenastkę wypracowaną przez Chicharito. Wszystko wskazywało na to, że pierwsza połowa zakończy się wynikiem 3:2, jednak piłkarzom Getafe udało się ponownie doprowadzić do remisu.

W drugiej połowie strzelali tylko podopieczni Carlo Ancelottiego, którego zabrakło na ławce z powodu kary, którą otrzymał. Już dwie minuty po gwizdku wznawiającym grę po przerwie Javier Hernandez zdołał pokonać bramkarza gości i było już 4:3. W 51. minucie wynik na 5:3 podwyższył James Rodriguez, a 20 minut później strzelił gola Jese. Wynik meczu ustalił w 90. minucie Marcelo.

Real Madryt – Getafe CF 7:3 (3:3)

1:0 – Cristiano Ronaldo 13′
1:1 – Escudero 23′
1:2 – Diego Castro 26′
2:2 – Cristiano Ronaldo 32′
3:2 – Cristiano Ronaldo (k.) 34′
3:3 – Lacen 42′
4:3 – Hernandez 47′