Szkoleniowiec Deportivo La Coruna, Víctor Fernandez na konferencji prasowej przed sobotnim meczem z Realem Madryt dużą uwagę poświęcił napastnikowi Królewskich, Cristiano Ronaldo. Zdaniem Fernandeza chwilowy spadek formy Portugalczyka jest absolutnie normalny.

– To jest niemożliwe, aby zawodnik był w swojej szczytowej formie przez cały sezon. Są czasy chwilowych sadków, ale nikt nie ma wątpliwości, że Cristiano Ronaldo jest świetnym piłkarzem i będzie dalek strzelać bramki. Myślę, że nawet w takiej dyspozycji ma duży wpływa na zwycięstwa Realu – powiedział szkoleniowiec klubu z Galicji.

Trener odniósł się także do tematu samego spotkania i szans swojego zespołu na Bernabeu.

– Real jest bardzo silny, zwłaszcza u siebie. Są jedną z najlepszych drużyn na świecie i na pewno odczuwają rozgoryczenie po meczu z Atletico. Jestem przekonany, że będą chcieli dać z siebie wszystko po klęsce na Calderon.

– Musimy dać z siebie wszystko i być bardzo zwarci na boisku. Grając przeciwko Realowi nie ma innego wyboru, trzeba poświęcić wszystkie środki i mieć kilka wariantów. Mam nadzieję, że Królewscy nie będą mieć najlepszego dnia.