Sir Alex Ferguson pochwalił Carlo Ancelottiego w wywiadzie dla radia SiriusXM. Były szkoleniowiec Manchesteru United stwierdził, że Włoch jest jednym z najlepszych trenerów, których miał przyjemność poznać. Ponadto Szkot uważa, że Neymar ma potencjał, aby stać się gwiazdą futbolu, jednak na razie nie jest jeszcze na poziomie Messiego i Ronaldo.

– Dla mnie, Carlo Ancelotti jest jednym z najlepszych trenerów, jakich znam, a także jednym z największych rywali. Dlatego właśnie uważam, że nigdy nie zabraknie dla niego ofert pracy. Jest niezwykłą osobą. 

– Bardzo trudno jest jakiemukolwiek zawodnikowi osiągnąć poziom, na który wzbili się Ronaldo i Messi. Szczerze mówiąc, nie sądzę, by w tej chwili jakiś piłkarz był bliski umiejętności tych dwóch piłkarzy i trudno będzie się komukolwiek do nich zbliżyć. Wszyscy mówią o potencjale Neymara, ale jeszcze go nie zobaczyliśmy. On jeszcze nic nie pokazał. Kiedy w United był Anderson, mówił on wiele o Neymarze. Wypowiadał się na jego temat w samych superlatywach, mówił, że jest bardzo utalentowany.