Szkoleniowiec najbliższego rywala Realu Madryt, Unai Emery uważa, że Sevillę stać na odniesienie zwycięstwa w Madrycie. Hiszpan wyznał na przedmeczowej konferencji prasowej, że jego drużyna zawsze dąży do zwycięstwa i nie widzi powodów, aby inaczej było w starciu z Królewskimi.

– W każdym meczu gramy po to, aby wygrać. Logiczne jest, że w spotkaniu z tak trudnym przeciwnikiem jak Real Madryt będzie o to trudniej, ale nie zmienia to naszego głównego celu. Chcemy wyjść na boisko i wygrać, ponieważ leży to w naszej mentalności, mimo iż gramy w Madrycie – powiedział szkoleniowiec Sevillistas podczas konferencji prasowej.

– Nasz pomysł i nasze nastawienie będzie mniej więcej takie samo jak zawsze. Zdajemy sobie jednak sprawę, że będzie nam ciężej pokazać nasze atuty. Musimy wspiąć się na wyżyny naszych możliwości, aby zdobyć trzy punkty – kontynuował Emery.

– Chcemy wyjść na boisko i jasno określić w jakim miejscu się znajdujemy. Chcemy dowiedzieć się i ewentualnie zniwelować różnicę między nami, a wielkim Realem Madryt, który jest liderem.