Martin Ødegaard został dziś zaprezentowany jako nowy gracz Realu Madryt. 16-latek opowiedział o swoich pierwszych wrażeniach związanych z przenosinami do zespołu Królewskich.

– Wybrałem Real Madryt, ponieważ jest to najlepsze miejsce do rozwijania się. Real Madryt oferuje najlepsze sportowe, jak i poza sportowe warunki do rozwoju. Moim celem jest, aby stać się możliwe jak najlepszym zawodnikiem. To czy będę grać w pierwszym, czy drugim zespole Realu nie ma dla mnie w tym momencie znaczenia – powiedział utalentowany Norweg.

– Real Madryt sprawił, że czuje się tutaj jak w domu. Pobyt tutaj to spełnienie moich marzeń. Real to największy klub na świecie i jestem zaszczycony, że jestem jego częścią.

„Wybraliśmy Madrytu, ponieważ jest to najlepsza okazja do rozwijania się. Real Madryt oferuje najlepsze sportowe jak i poza warunkami skoku.”

Martin Ødegaard został zaprezentowany jako nowy gracz Realu Madryt w sali prasowej Ciudad Deportiva de Valdebebas, gdzie Emilio Butragueño służył jako mistrz ceremonii.