Cristiano Ronaldo ma poważny plan na najbliższe sobotnie spotkanie z Eibarem. Portugalski napastnik Realu Madryt chce dopisać kolejny zespół do listy drużyn, którym udało mu się strzelić bramkę jako zawodnik Królewskich.

Kilka tygodni temu 29-latek zdobył bramkę na Anfield w meczu przeciwko Liverpoolowi, dzięki czemu osiągnął liczbę 50 drużyn, którym udało mu się zdobyć bramkę od czasu dołączenia do Realu. Portugalczyk strzelił gola 50 z 51 drużyn, z którymi przyszło mu się mierzyć, a jednym klubem, któremu nie udało mu się zdobyć bramki jest Dinamo Zagrzeb. W meczu z Eibarem, Cristiano chce kontynuować wspaniałą serię.

Sobotnie spotkanie z Eibarem, będzie pierwszym w historii starciem obu ekip na szczeblu Primera Division. Eibar, mimo że dobrze rozpoczął sezon, z racji bycia beniaminkiem, w dalszym ciągu znajduje się gronie kandydatów do spadku. Oznacza to, że jeżeli Ronaldo nie zdobędzie gola w sobotę, może pozostać mu już tylko jedn mecz z Eibarem w drugiej rundzie sezonu.

Maksyma nie zostawiaj na jutro tego, co możesz zrobić dzisiaj powinna być więc mottem przewodnim Ronaldo w tym spotkaniu.